Вирішую проблеми зі стопами швидко,обережно та професійно. Тисячі задоволених ніжок за 13 років роботи, поверну вам легку ходу!!!
Наші роботи
Відгуки клієнтів
0
0 відгуків
Орлянська Тетяна
5
Фахівець: Юлія |Майстер
Майстер
Юля, привіт) Хочу залишити відгук за пінку для ніг. Сказати що я приємно вражена це нічого не сказати. Честно я віднеслась скептично, але такого результату я не очікувала ☺️
Які я тільки креми не пробувала для ніг, але цей засіб мене дуже приємно здивував. Приємний запах, а головне дуже добре помʼягчує і зволожує мої пʼяти 👌
Ще велике тобі Дякую за мої доглянуті ніжки, як завжди педикюр на висоті, а ще бонусом гарна бесіда ❤️
25.06.2026
Дмитро профклімат
5
Фахівець: Юлія |Майстер
Майстер
Дуже задоволений сервісом та підходом, вже більше 2 років я клієнт. Рекомендую